previous arrow
next arrow
Slider

Kurumsal

Alüminyum dünyasındaki yenilikleri, sektörüyle ilgili en yeni teknolojileri yakından takip eden Alumer Dış Cephe Sistemleri, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmekte olup Dış Cephe müşterilerine, hayatı kolaylaştırmayı sağlayan ve dekoratif tarza önem veren ürünler sunmayı amaçlamaktadır.
Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana, işine saygı duyarak müşteri memnuniyeti esası ile büyümeye devam etmektedir. Özel şirketler, Resmi Kurum ve Kuruluşlardan oluşan müşteri portföyümüze kalıcı ve özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Zamanın gereksinimlerine ve hızla gelişen teknolojiye ayak uyduruyor, malzeme ve ekipman yönüyle her zaman kendimizi geliştiriyoruz. Bu sayede en yeni fikir ve pratik çözümlerle, teslim ettiğimiz her işi gönül rahatlığıyla referanslarımıza ekleyebiliyoruz.
Profesyonel bir cephe sistemleri uygulayıcısı olmanın çok önemli hususları vardır. İşinin ehli, güçlü ve deneyimli bir teknik kadroya sahip sektörümüzün olmazsa olmazlarıdır. Alumer Yapı bu bilinçle hareket etmekte, işinin ehli tecrübeli dev bir teknik kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir.